teknoBlu

Acun Ilıcalı, Exxen'in Aylık Abonelik Fiyatını Açıkladı

caglar


30 Aralık 2020 18:03Acun Ilıcalı, dijital yayın platformu Exxen'in aylık abonelik ücretini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, Exxen içerikleri için aylık 9,90 TL ödeme yapacaklar.

Türkiye’nin en başarılı TV yapımcılarından biri olarak gösterilen Acun Ilıcalı, 1 Ocak itibarıyla yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital yayın platformu Exxen’in aylık abonelik ücretini nihayet açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Exxen’in aylık abonelik ücreti 9,90 TL olacak ve ilk 7 gün ücretsiz deneme kampanyası ile gelecek.

Acun Ilıcalı, daha önceki açıklamalarında Exxen’in bir reklamlı, bir de reklamsız olmak üzere iki ayrı abonelik paketine sahip olabileceğini belirtmişti. Instagram Hikayeler üzerinden yaptığı duyuruda tek bir aylık abonelik ücreti duyuran Ilıcalı, bu fiyatın reklamlı paket için mi yoksa reklamsız üst paket için mi olduğu hakkında ise bilgi vermedi.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu olan Netflix, Türkiye’de 17,99 TL’lik bir başlangıç fiyatına sahip. Yerli dijital yayın platformu BluTV ise 22,90 TL’lik bir aylık abonelik ücretine sahip.


YORUMLAR


Bu habere herhangi bir yorum yapılmamış.İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum yapmak için giriş yapın veya üye olun...