teknoBlu

Exxen'in Türkiye Dışında Hangi Ülke ve Bölgelerde Hizmet Vereceği Açıklandı

caglar


29 Aralık 2020 10:40Acun Ilıcalı'nın yeni yayın platformu Exxen'in birçok pazara açılacağı belli oldu. Buna göre Exxen, Türkiye'ye ek olarak Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de faaliyet gösterecek.

1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayacak olan Acun Ilıcalı'nın yeni yayın platformu Exxen, Türkiye'de BluTV, Netflix ve Amazon Prime Video gibi kendisiyle aynı alanda faaliyet gösteren platformlarla kıyasıyla bir rekabet içerisine girecek.

Bilindiği üzere Netflix ve Amazon Prime Video, uzun yıllardır dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteriyorlar. BluTV ise 5 yıldır bu alanda ve Türkiye dışında Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde başarıyla faaliyet gösteriyor. Dolayısıyla Acun Ilıcalı ve Exxen, oldukça sert bir rekabetin içerisinde kendisine yer bulmaya çalışacak. Ancak görünüşe göre Exxen'in hedefi sadece Türkiye değil; çok daha büyük.

Exxen, Türkiye dışında Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine de açılacak
Teknasyon ve Facebook ile birlikte uygulamalara ve hizmetlere lokalizasyon servisi sunan Rockads, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Exxen'in, Türkiye dışında Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine açılma stratejisinin olduğunu ve bunu birlikte gerçekleştireceklerini açıkladı.


YORUMLAR


Bu habere herhangi bir yorum yapılmamış.İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum yapmak için giriş yapın veya üye olun...