teknoBlu

İşte Exxen'de Yayınlanacağı Kesinleşen Programlar ve Diziler

caglar


27 Aralık 2020 16:44Medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen'in yayınlanması kesinleşen içerikleri belli oldu.

Yıllık bütçesinin 900 milyon TL olacağı geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı.Bu açıklamadan sonra kullanıcılar Exxen'i büyük umutlarla beklemeye başladı.Ancak Acun Ilıcalı'nın yaptığı anlaşmalar insanlarda hayal kırıklığına sebebiyet verdi.

Anlaşılan isimlerin YouTuber olması büyük hayal kırıklığı yaratmıştı ancak anlaşmalar YouTuberlar ile sınırlı kalmıyor ve bir çok diziye de yer verilmiş olacak.

İşte yakında yayın hayatına başlayacak olan Exxe'in kesinleşen içerikleri:

Sihirli Annem

Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada kızının çok izlediği sihirli annem dizisini tekrar çekeceğini açıklamıştı.

Tolgshow Filtresiz

Tolga Çevik sevilen formatıyla seyircisiyle buluşacak!

Gibi

Son dönemlerin sevilen oyuncusu Feyyaz Yiğit ile Kıvanç Kılınç'ın yer aldığı bir komedi dizisi.

Şeref Bey

Başrolde Haluk Bilginer'in oynayacağı dizi, bir çok yıldız oyuncuyu bünyesinde barındırıyor.Karakomedi tadında, hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesi olarak seyircileriyle buluşacak.

Buraların Yabancısıyız

Buraların Yabancısıyız ile yolculuk başlasın!

Türk kültürünün eşsiz güzelliklerini öğrenmeye çalışan Chabyhan, JJ Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery ile şehir şehir gezmeye ve kendi kültürlerini de bizlerle paylaşmalarına hazır olun. YouTube’da 3Y1T programıyla tanıdığımız isimler, karavanla Türkiye seyahati yapıyor.

MasterChef Junior

Çocuklar hünerlerini konuşturuyor!

Minik ellerden, farklı lezzetlerin sunulduğu MasterChef Junior, EXXEN’de!

Zeynep Bastık ve Konukları

Zeynep Bastık ve konukları ile müzik şölenine hazır olun! Hem müziğe doyacaksınız hem de sohbete!

Ayak Tenis

Birbirinden güçlü isimler ile heyecan, mücadele ve kıyasıya rekabet!

Hükümsüz

“Katledilen hayallerin gerçek hayat hikayeleri” başlığıyla paylaşılan posterde gazete kupürleri yer alıyor ve gerçek olayların manşetleri göze çarpıyor. Bu manşetlerde kadın cinayetleri vurgusu çoğunlukla yer alıyor ve dizinin temelinde bu olayların anlatılması bekleniyor. Dizinin diğer yapımlar gibi bir mini dizi formatında olması ve şimdilik tek sezon yayınlanması planlar arasında.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise yetenekli ve tanınmış oyuncular yer alıyor. Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy, son dönem TV çalışmalarıyla daha çok konuşuldular ve ekranlarda sıklıkla yer almaya başladılar. Hükümsüz dizisi için bir tarih verilmedi ama Exxen'in yayın tarihi olan 1 Ocak, çoğu program için aynı zamanda prömiyer tarihi anlamına geliyor.  

Fight Club

Kıyasıya rekabet, bitmeyen mücadele!

Fight Club’da 11 dövüşçü 1 evde yaşayacak, doyasıya heyecan yaşanacak.

Öğrenci Evi

Aynı çatı altında dört öğrenci, hepsinin farklı bir hikayesi var… Onları daha yakından tanımaya hazır mısınız?

Garaj

Garaj, araba tutkunlarını heyecanlandıracak! Lüks araçlar ve araçlara dair her şey bu programda konuşulacak! Ve tabii ki sürpriz aksiyonlar da eksik olmayacak... Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak direksiyonda.


YORUMLAR


Bu habere herhangi bir yorum yapılmamış.İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum yapmak için giriş yapın veya üye olun...